کاربران گرامی که قصد خرید از طریق اپلیکیشن را دارند به غیر از قوانین سایت میبایست قوانین زیر را برای خرید مد نظر قرار دهند و خرید از طریق اپلیکیشن به منزله ی قبول این شرایط و قوانین میباشد.

-اگر تنها قصد خرید یک نوع محصول را دارید از طریق اپلیکیشن آسان میباشد و اگر قصد خرید چند محصول را دارید خرید از طریق فروشگاه مربوطه در سایت www.omdeforoshan.com توصیه میگردد.

-بهترین نوع خرید, انتخاب محصول از اپلیکیشن و مراجعه به سایت و صفحه ی فروشگاهی محصولی که قصد خرید دارید میباشد که متحمل هزینه باربری بیشتر بابت خرید از چند فروشنده نگردید.

-با توجه به اینکه سایت عمده فروشان دارای فروشگاه ها و فروشندگان مختلف است لذا برای خرید به حداقل تعداد قابل خرید اعلام شده توسط فروشنده توجه بفرمایید و طبق مضرب درستی از تعداد خرید را انجام دهید.(بطور مثال اگر فروشنده اعلام کرده حداقل تعداد فروش ۱۰ عدد میباشد شما میبایست تعداد ۱۰ یا ۲۰ یا ۳۰ یا… انتخاب نمایید)

-اگر قصد خرید بیش از یک نوع محصول را دارید باید توجه کنید که فروشنده محصولات خریداری شده یکسان باشد و اگر از چند فروشنده خرید کنید متحمل هزینه های باربری متفاوتی از فروشگاه های خریداری شده نسبت به محل یا شهر خود میشوید.(مگر در اعلام ارسال رایگان توسط فروشنده ها)

-اگر هزینه باربری توسط فروشگاه مشخص نشده باشد ارسال ایشان از طریق باربری و بصورت پسکرایه لحاظ میگردد.

-درصورت لزوم بندهایی جهت بهتر شدن قوانین اصلاح,ویرایش یا اضافه میگردد.

با تشکر

عمده فروشان